Consilieri locali

Componența consiliului local – mandatul 2020 – 2024:

  • Boţoacă Marius Gelu
  • Brancu Ilie
  • Cunete Crinişor-Marian (din noiembrie 2021)
  • Dananău Stelian
  • Domilescu Florin Anton
  • Domilescu Mariana (din noiembrie 2021)
  • Grozăvescu Pavel
  • Hora Pavel
  • Lalescu Dan Iulian (din mai 2021)
  • Lalescu Nicolae 
  • Radu Iosif
  • Sandu Sorin Alexandru (din mai 2021)
  • Stângu Traian

 

Foști consilieri in mandatul 2020-2024:

  • Domilescu Ion (încetare de drept a mandatului de consilier local ca urmare a demisiei în mai 2021)
  • Panduru Iancu (încetare de drept a mandatului de consilier local ca urmare a demisiei în mai 2021)
  • Lalescu Ionuţ Nistor (încetare de drept a mandatului de consilier local ca urmare a demisiei în octombrie 2021)
  • Pepşilă Pavel (încetare de drept a mandatului de consilier local ca urmare a demisiei în octombrie 2021)

 

DateTitleCategoriesTags
2021/02/12HCL nr. 12 din 12.02.2021 – stabilirea indemnizațiilor funcțiilor de demnitate publica3.2. Registrul pentru evidența hotărârilor autorității deliberative2021-02-12 15:12:43
2018/03/29HCL nr. 29 din 29.03.2018 – privind modificarea statelor de funcții din aparatul de specialitate3.2. Registrul pentru evidența hotărârilor autorității deliberative2018-03-29 15:41:02

Sumar Monitor Oficial Local al comunei Mehadia